pokrowiec na garnitur

Zarówno podróż służbowa, jak i wakacyjny wypad za miasto kojarzy się z mozolnym pakowaniem i.. bałaganem w walizkach. Na szczęście tak nie musi być, bo istnieje bardzo prosty sposób na zachowanie porządku. Wystarczy kupić odpowiednią torbę podróżną. Nasze ubrania nie będą wtedy wygniecione, co ma szczególne znaczenie podczas podróży biznesowych. Nie wypada pokazać się w niedbałym garniturze lub złej jakości. Można podróżować z żelazkiem lub wypożyczyć mini żelazko z recepcji hotelowej, ale wiele zależy od indywidualnych możliwości w miejscu jakie odwiedzimy. Poza tym w dobie pandemii nie tak łatwo zdobyć żelazko w każdym hotelu, a później jeszcze poświęcać więcej czasu na prasowanie. Wielu przedsiębiorców nie chce po prostu tracić zbędnego czasu, bo – jak wiadomo – czas to pieniądz.

Pokrowce na garnitury

Dlatego popularność zyskały różne przedmioty przydatne w podróży, jak pokrowiec na garnitur. Oczywiście przydadzą się one także w domu, ale w domowych warunkach zdecydowanie łatwiej dbać o odzież. W podróży jeszcze lepiej zaopatrzyć się w rozwiązanie typu „2-w-1”, jaką jest torba z pokrowcem na garnitur. Dzięki temu ubrania nie będą wygniecione, a w torbie wszystko szybko znajdzie swoje miejsce. Pozwala to bardzo szybko rozpakować się po przyjeździe do miejsca docelowego. Taki sposób pakowania nie jest drogi, bo torba z pokrowcem na garnitur to średni koszt ok. 300 zł. W dobrej jakości torbie zmieści się jednak dużo więcej niż tylko elegancki garnitur. Bez kłopotu zapakujemy do niej nawet kilka koszul, krawaty, pasek, a także buty. Odpowiednie złożenie odzieży i zapakowanie gwarantuje eliminację lub znaczne zmniejszenie ilości zagnieceń.

Trzeba pamiętać, że pokrowiec na garnitur przeznaczony do podróży wygląda inaczej, niż te, którego używamy do przechowywania ubrań w domu. Modele domowe są wykonane zwykle z cienkiego materiału, na przykład folii, która w podróży mogłaby się łatwo przerwać. Torba podróżna na garnitur będzie zazwyczaj wyprodukowana z grubszych tkanin lub poliestru. Na całej długości znajdziemy zamek błyskawiczny, poza tym pokrowiec łatwo złożymy na pół, a po zapięciu na specjalny zatrzask zyskamy dodatkowe miejsce. Natomiast torba z pokrowcem na garnitur to nie tylko wygoda w podróży, lecz także styl i elegancja. W ten sposób można też przechowywać odzież w domu, jest to więc rozwiązanie uniwersalne. Na rynku dostępnych jest wiele modeli wyprodukowanych ze skóry naturalnej. Torby dostępne na hugh-butler.com będą doskonałym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, także biznesmena.

Pokrowiec na garnitur to sprytny sposób na podróż. Pozwala zaoszczędzić miejsce nie tylko w samochodzie, autobusie czy samolocie, ale także w szafie. W ten sposób utrzymujemy porządek, a więc pokażemy się z dobrej strony, na przykład, wśród współpracowników. Można też znaleźć pokrowce mniej typowe, wykonane z przezroczystego materiału lub posiadające małe okienko. Ułatwia to wybór odpowiedniego garnituru, gdy mamy ich więcej. Torba z pokrowcem na garnitur od hugh-butler.com będzie chroniła naszą odzież od kurzem, jak również insektami, zabrudzeniem czy zamoczeniem. Nie trzeba kupować drogich modeli, aby spełniały swoje funkcje. Ważny jest indywidualny gust oraz cel podróży. Garnitur może nam w ten sposób służyć dłużej

Wracając do pokrowców używanych w domu, są one mniej trwałe niż podróżne, jak również zajmą mniej miejsca, gdy powiesimy je w szafie. Pamiętajmy, że eleganckie ubrania nie powinny być zbyt mocno ściśnięte. Pokrowce mogą mieć różne wymiary. Każdy powinien być nieco większy niż zabezpieczana odzież, w przeciwnym razie na materiale mogą powstać nieestetyczne fałdy i zagniecenia, których bardzo trudno się pozbyć. Pokrowce są często dodawane gratis lub oferowane jako zakup łączony dla klientów kupujących produkty marek premium. Natomiast torba z pokrowcem na garnitur musi być odpowiednio pielęgnowana tak, aby przez dłuższy czas zachowała elegancki wygląd. W ten sposób skóra, z jakiej wykonana jest torba będzie też bardziej elastyczna. Należy pamiętać o jej odpowiednim natłuszczaniu, najlepiej w regularnych odstępach czasowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here