Sukces streetwearowej mody - bluzy młodzieżowe

Sukces streetwearu ma sens, gdy patrzy się jak zmienia się moda i kultura. Ubrania w całym spektrum stają się coraz bardziej swobodne i czerpią inspirację ze sportu, dzięki czemu trampki i bluzy młodzieżowe, a także spodnie dresowe, sportowe buty, zasługują na to by nosić je bez obaw, na co dzień po ulicy czy w szkole. Do tego hip-hop, który stał się najbardziej popularną popkulturą XXI wieku. Co za tym idzie? Dodatkowy kołowrotek napędzający hype na odzież streetwearową i jednocześnie bluzy młodzieżowe.

Stussy dał początek modzie ulicznej, gdy stworzył tożsamość kulturową swojej marce. Mieszając w swoich projektach ile się da, wyzbywając się granic i inspirując się zarówno różnymi kulturami, jak i projektantami. Zmieszał ze sobą dosłownie wszystko, dając upust swojej twórczości i wnosząc zupełnie odmienny styl do świata mody. Styl pełen luzu, pasji i swobody – dla tych, którzy chcą czuć wolność i chcą wyrażać siebie.

Do niedawna jeszcze nikt by się nie ośmielił wyjść na większe spotkanie w bluzie z kapturem… Do szkoły nawet nie wypadało do końca przychodzić w zbyt szerokiej bluzie młodzieżowej. Obecnie… czasy się zmieniły i widać to na ulicach, widać to wszędzie. Bluzy młodzieżowe stały się nieodłącznym elementem garderoby młodych członków społeczeństwa. Zarówno, jeśli chodzi o chłopców, jak i o dziewczyny.

Również wpływ cieszących się popularnością sportów przyczyniło się do obecnej sytuacji. Wpływ subkultury skate – czyli pasjonatów deskorolek, rolek, rowerów, którzy część swojego życia przeznaczają na naukę nowych sztuczek, spotkania z przyjaciółmi i beztroski żywot na skate parkach. To jest dzisiejszy top! Ciężko nie chcieć przywdziać bluzy, gdy obserwuje się szczęśliwą młodzież w czasie wolnym, gdzie większość paraduje w wygodnych trampkach i „przytulnych” bluzach młodzieżowych.

bluza

Na polskim rynku znajduje się szeroka gama bluz popularnych i cenionych marek hiphopowych – warto sprawdzić np. bluzy męskie streetwear w sklepie Preorder. Bluzy młodzieżowe to różne modele: bluzy z kapturem, bez kaptura, bluzy rozpinane ZIP i wiele innych. Niewątpliwymi zaletami bluz dostępnych na naszym krajowym rynku są wysoka jakość materiału, trwałość nadruku oraz rozpoznawalność i komfort noszenia!

bluzy

Bluzy młodzieżowe to idealny wybór nie tylko dla fanów hip- hopu, sympatyków miejskiego stylu, deskorolkowców, ale także dla zwykłych amatorów mody ulicznej. Bez względu na to, czy szukasz ponadprzeciętnej bluzy, czy zwykłej szarej hoodie, bez obaw w ofercie znajdziesz swój typ. Ogromna ilość marek wciąż podąża za nowymi trendami i nie odbiega od światowych hitów, a są to przede wszystkim: Patriotic, Urban Classics, Stoprocent, Alkopoligamia, Elade, El Polako, High Life, Prima Sort, Chada Proceder, Diamante Wear, Lucky Dice i wiele innych. Wykonane z wysokiej jakości tkanin bez kompromisów w swojej stylistyce, bluzy młodzieżowe to strzał w 10!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here