Sukienki mini – kiedy wypada, a kiedy nie

Wiele kobiet, szczególnie tych w młodym wieku z ogromną chęcią sięga po sukienki mini. Jest to rodzaj odzieży damskiej, który w sposób szczególny kojarzy się właśnie z daną płcią. Wiadomo jednak, że mini wcale nie musi być zbyt wyzywająca. Może to być zwyczajna, prosta, krótka sukienka na różne okazje. A jeśli o okazjach mowa, to tak naprawdę, kiedy kobieta może włożyć na siebie sukienkę mini? Czy są sytuacje, w których nie wypada tego robić?

Na jakie okazje pasuje sukienka mini?

Tak naprawdę wbrew pozorom sukienkę mini można włożyć na bardzo różne okazje. W tej kreacji kobieta może wybrać się na wesele, jeżeli jest to uroczystość o nieco luźnym klimacie i nikt nie wymaga formalnego, czy przesadnie eleganckiego stronu. Ponadto sukienka mini pasuje również na wszelkiego typu imprezy ze znajomymi, cluby, domówki, imprezy w plenerze. Do tego jeszcze w sukience mini kobieta może wybrać się na randkę. Chyba szczególnie z tą właśnie okazją wielu osobom kojarzy się sukienka tego rodzaju i tej długości. Gdyby się uprzeć, to sukienka mini pasowałaby na plaży, na zakupach i spacerze. Okazji do jej zakładania może być naprawdę wiele. Wszystko zależy od chęci i kroju sukienki, jej wykończenia. W eleganckiej małej czarnej wyjście na plażę byłoby nieco dziwne.

Kiedy nie wypada wkładać sukienki mini?

Jeżeli chodzi o sukienkę mini i okazje, na które nie wolno jej wkładać, to na pewno pogrzeb. Nie wypada tak bardzo odsłaniać nóg. Inną okazją, na którą nie powinno się wkładać sukienki mini jest uroczysta kolacja, obiad rodzinny, bankiet firmowy lub inne tego właśnie rodzaju spotkanie. Zrezygnować z mini należy wymierając się do pracy. To miejsce, w którym kobieta powinna wyglądać ładnie, elegancko, ale nie zbyt wyzywająco. Wiele kobiet decyduje się na założenie tego typu sukienki w nieodpowiednim momencie, nawet sobie z tego nie zdając sprawy i żałuje. Taka, to znaczy niewłaściwa sukienka mini może wywołać złe samopoczucie w towarzystwie, w którym się aktualnie przebywa. Wystarczy sobie wyobrazić sytuację, w której wszystkie kobiety przechadzają się w długich po ziemię eleganckich sukniach, a ta jedna jedyna włożyła mini.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here