Rewolucyjne ramy aluminiowe LED

ONDRE przygotowało w ostatnim czasie specjalny typ podświetlanych ramek aluminiowych LED. Tego typu technologia zawitała do nas stosunkowo niedawno. Ramy aluminiowe służyć mogą w wielu różnych formach, na niemal dowolnym typie ekspozycji. Znane są zastosowania ram LED na ścianach czy na biurkach, same ramy dzielą się zaś na wiele typów, między innymi podwieszane oraz wolnostojące.

Warto również wspomnieć o niezwykle szerokich możliwościach personalizacji ram aluminiowych LED. Oprócz wymiaru można dodatkowo wybrać, czy rama będzie podświetlana krawędziowo przy pomocy diod LED, czy też nie. Kolejnym kryterium jest grafika: w przypadku ram podwieszanych przy ścianach polecana jest grafika jednostronna, zaś w przypadku ram wolnostojących – dwustronna. Warto oczywiście pamiętać także o sytuacji, w której rama podwieszana jest w miejscu, gdzie widać ją z obu stron. Aluminiowe ramy mogą zostać pomalowane na dowolny kolor RAL.

System ram ONFRAME umożliwia rewolucyjny i bardzo wygodny sposób montowania tkaniny z nadrukiem. Kluczem do sukcesu okazała się być metoda polegająca na obszyciu materiału silikonową gumką. Dzięki temu umocowanie tkaniny w aluminiowej ramie jest tak łatwe, jak nigdy dotąd. Umożliwia to niespotykane wcześniej możliwości, na przykład wielokrotne wymienianie tkaniny w tej samej ramie. Oznacza to duże oszczędności.

Ramy aluminiowe LED to wręcz doskonały pomysł na gustowne i stylowe poprawienie wystroju w restauracji. Widać to zresztą po ilości placówek, w których takie ramki mają zastosowanie. Także biura szeroko wykorzystują ramy LED, są to więc niewątpliwie produkty uniwersalne, doskonałe wszędzie – również na targach, salonach sprzedaży czy nawet międzynarodowych konferencjach.

Specjalne tkaniny, w połączeniu z bezwonnym i precyzyjnym sposobem zadruku HP Latex, świetnie nadają się do zastosowań w małych pomieszczeniach, takich jak kameralne biura w miejskich starówkach bądź nawet w pokojach hobbystycznych. Bardzo dobry kontrast i jakość barw jest chętnie wybierana przez najbardziej wymagających klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here