Biała Podlaska – kupuj bilety autobusowe przez smartfona!

Coraz więcej miast pozwala użytkownikom komunikacji publicznej na kupowanie biletów przez smartfony. Teraz taka usługa dostępna jest również w Białej Podlaskiej!

Biała Podlaska dołączyła do grona miast, które pozwalają na zakup biletów komunikacji miejskiej za pośrednictwem telefonu. To duży plus dla podróżujących, którzy nie muszą już kupować biletów w kioskach i innych punktach sprzedaży czy u kierowcy, ponieważ mogą zrobić to na swoim smartfonie – szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Jak można zakupić bilet przez smartfona, aby korzystać z usług komunikacji zbiorowej w Białej Podlaskiej? 

Mobilne bilety autobusowe – Biała Podlaska – jak kupić bilet?

Jeśli chcemy kupować jeszcze wygodniej bilety autobusowe Biała Podlaska pozwala nam na dokonanie transakcji za pośrednictwem specjalnych aplikacji mobilnych.

W Białej Podlasce podróżujący mogą zrobić to za pośrednictwem aplikacji mPay, która obsługuje szereg transakcji mobilnych – nie tylko pozwala na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, ale także umożliwia przelewy mobilne, płacenie za parkowanie czy doładowanie telefonów komórkowych.

Aby kupić bilet przez mPay, należy pobrać aplikację na swój smartfon. Aplikacja mPay jest dostępna na trzy najpopularniejsze systemy operacyjne, a mianowicie Android, Apple iOS oraz Windows Phone.

Po pobraniu aplikacji tworzymy w niej swoje konto użytkownika, podając wymagane dane. Także określamy preferowany sposób płatności, która może odbywać się na dwa sposoby:

  • przez podpiętą do konta kartę płatniczą – wtedy każda transakcja jest rozliczana bezpośrednio z naszego konta bankowego, tak jak przy zwykłych zakupach z płatnością kartą
  • przez elektroniczną portmonetkę – aby zapłacić, musimy na początku doładować portmonetkę określoną kwotą przez przelew, wtedy opłaty pobierane są z portmonetki, więc należy pamiętać o jej regularnym doładowywaniu, gdy chcemy regularnie korzystać z biletów w telefonie

Po skonfigurowaniu aplikacji po prostu wybieramy w niej zakładkę z biletami i kupujemy wymagany bilet, potwierdzając go kodem PIN. To wszystko!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here