Cechy męskiego zegarka biznesowego

0
1059

Mężczyźni zwracają uwagę na takie dodatki jak zegarek, dobrze skrojony garnitur, czy srebrne spinki do mankietów. Jest to szczególnie ważne na spotkaniach biznesowych i w pracy, gdy zajmuje się wyższe stanowiska. Przekonując potencjalnego Klienta lub partnera biznesowego, trzeba dobrze wyglądać. Dla nas również jest ważne, jakie wrażenie zrobi na nas osoba siedząca naprzeciwko. Jak wywrzeć odpowiednie wrażenie? Przede wszystkim należy mieć dobrze dobrany zegarek. Firma Seiko w tej kwestii jest nieoceniona.

Minimalizm to podstawa

Historia czasomierza jest bardzo długa. Zegarki na nadgarstek przed I wojną światową uważano za zbyt sportowe. Liczyły się tylko te trzymane w kieszeni z doczepionym złotym łańcuszkiem. Potem wszystko się zmieniło. Dzisiaj zegarek naręczny to symbol elegancji, który kształtuje symbol mężczyzny. Ważne, aby był minimalistyczny i klasyczny. Zegarki Seiko pośród innych męskich dodatków, cechują się przede wszystkim prostotą. Co prawda, aby zyskać w oczach potencjalnego Klienta, mężczyzna nie zawsze musi mieć garnitur, ale elegancki strój zawsze lepiej wygląda. Świadczy o tym, że swoją pracę traktuje się z należytym szacunkiem. Zegarki Seiko jest to rodzaj czasomierzy, które świetnie współgrają z białą koszulą i granatową marynarką, bez względu na to, jaki model się wybierze. Na spotkania biznesowe najlepiej wybrać zegarek o ponadczasowym i klasycznym designie, który nawiązuje do tradycji. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się jasne tarcze ze srebrną kopertą.

Odpowiednio dobrane dodatki

Gdy zegarek zostanie już wybrany, to przychodzi czas na odpowiednie dodatki. Czasomierz biznesowy powinien być pozbawiony kontrastów. Tarcza powinna pasować do koperty, a koperta z paskiem musi tworzyć spójną całość. Cyfry mogą być rzymskie lub zaznaczone prostymi liniami, bez zbędnych dodatków. Takie zegarki oferuje producent Seiko. Wśród nich można znaleźć mnóstwo rozwiązań o eleganckim wyglądzie. Należy jednak pamiętać, że zegarek to nie wszystko.

Następnie należy go zestawić z innymi elementami stylizacji. Srebrne spinki do mankietów świetnie pasują do granatowej marynarki. Decydując się na ten strój, warto założyć zegarek ze srebrną kopertą i białym cyferblatem. Jeśli wybrano skórzany pasek, dobrze, aby komponował się z kolorem butów i paska do spodni. Takie detale mają duże znaczenie. Pamiętać należy jednak o tym, że gustując w czarnych garniturach, nie warto kupować zegarka o brązowym pasku. Te kolory nie współgrają ze sobą. Minimalizm i dopasowanie kolorystyczne to podstawa idealnego wyglądu biznesowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here