Jakie są największe zalety etui na telefon z nadrukiem

Zdobiony oryginalnym nadrukiem, kolorowy case na telefon to z jednej strony dobry sposób na zabezpieczenie urządzenia przed rysami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, a drugiej okazja do zmiany jego oryginalnego wyglądu. Wystarczy wybrać etui o preferowanej przez siebie kolorystyce, z nadrukowanym na jego powierzchni zdjęciem. Na pokrowcu można nadrukować jedną lub kilka różnych, samodzielnie wykonanych fotografii.

Etui ze zdjęcia

Przygotowanie niepowtarzalnego case na telefon z fotografii prywatnej to zadanie niezwykle proste w realizacji. Wystarczy skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy, która udostępnia klientom prosty w obsłudze, internetowy kreator do etui. Najpierw wskazujemy na interesujący nas model etui do telefonu, następnie wybieramy preferowany sposób zdobienia – schemat, który przesądza o układzie fotografii wybranych do zdobienia powierzchni pokrowca, a następnie wskazujemy konkretne zdjęcia. Możemy korzystać ze zdjęć własnych, sięgając na przykład po fotografie z wakacji, ewentualnie wybrać gotowe grafiki z dostępnego katalogu. Zdjęcia można dodatkowo uzupełnić krótkim napisem. Kreator zapewnia możliwość zadrukowania całej powierzchni pokrowca lub jedynie jego części. Jego powierzchnię może zdobić pojedyncza fotografia lub kilka-kilkanaście mniejszych zdjęć, co przypomina mozaikę.

Kiedy warto zdecydować się na indywidualny nadruk na etui?

Stworzenie pokrowca na telefon według własnego projektu, z samodzielnie dobranych fotografii, to najlepszy sposób na głęboką personalizację urządzenia i nadanie mu unikalnego charakteru. Ubrany w taki pokrowiec telefon, w zasadniczy sposób odróżni się od wszystkich innych urządzeń, stając się produktem w stu procentach dopasowanym do indywidualnych upodobań konkretnego użytkownika. Case na telefon z nadrukiem to także dobry wybór dla tych osób, którym nie odpowiada oryginalna kolorystyka urządzenia i chcą to zmienić. W takim wariancie zamiast klasycznego, jednokolorowego pokrowca sylikonowego, w tej samej cenie można zamówić pokrowiec zdobiony samodzielnie wykonanym zdjęciem. Pokrowce z nadrukiem to także ciekawy pomysł na upominek dla kogoś bliskiego, na przykład dla dziewczyny lub chłopaka.

Największymi zaletami pokrowców do telefonów zdobionych indywidualnymi nadrukami jest ich unikalność, przystępna cena i uniwersalność. Najczęściej są to pokrowce wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego o właściwościach sylikonu, co przekłada się na ich trwałość, gwarantuje wysoki poziom ochrony przed typowymi uszkodzeniami, na przykład przed rysami, poprawia chwyt i zapewnia niezłą amortyzację od uderzeń.

Artykuł powstał we współpracy z https://caseroom.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here