Koszulki z własnym nadrukiem idealne na prezent

Koszulka z własnym nadrukiem może stanowić oryginalny i idealnie dopasowany prezent dla bliskiej osoby.

Prezent spersonalizowany

Kiedy chcemy podarować komuś bliskiemu prezent często decydujemy się na sprawdzone pomysły – perfumy, biżuteria dla Pań, książki. Te wszystkie upominki na pewno ucieszą obdarowanych, ale jednak trzeba przyznać, że mogą być mało osobiste. Czasem warto zastanowić się na upominkiem, który da sygnał, że doskonale znamy daną osobę, że słuchamy tego co mówi, wiemy jakie są jej pasje i gust. Takim spersonalizowanym prezentem może być na przykład coś z grawerem, kubek z personalizowaną grafiką czy koszulki z nadrukiem.

Koszulki na zamówienie

Świetnym pomysłem na prezent jest koszulka, której nadamy osobisty charakter. Dlaczego? T-shirt przyda się zawsze, nie jest to prezent, który na przykład będzie stał niechciany na półce. Poza tym, wzór, który nadrukujemy na koszulce może sprawić, że prezent wzruszy, ucieszy czy nawet rozśmieszy obdarowanego. Na jakie okazje można sprawić taki upominek? Jeśli odpowiednio dobierzemy grafikę, nie ma ograniczeń. Warto zajrzeć na stronę https://extra-koszulki.pl, gdzie można wykonać własny nadruk. Zamówienia realizowane są już w 48 h do 5 dni roboczych. Nowoczesna technologia i wysoka jakość wykonania nadruku pozwalają cieszyć się T-shirtem przez długi czas, mimo częstego prania. Pomyśleć można: „zaprojektuj koszulkę – to niełatwe”. Nic bardziej mylnego. Przyjazny interfejs na stronie pomaga wykonać projekt bardzo szybko. Później wystarczy już tylko oczekiwać na przesyłkę.

Koszulka na zamówienie – jaki wzór wybrać

Ponieważ koszulka stanowi prezent spersonalizowany, trudno tak naprawdę doradzić jaki konkretnie wzór umieścić na koszulce. Poniżej jednak znajdziecie kilka pomysłów, które mogą stać się dla Was inspiracją. Może któryś z nich pomoże Wam przygotować wyjątkowy prezent.

Koszulka z własnym zdjęciem to dobry pomysł, jeśli obdarowujemy bardzo bliską osobę, na przykład partnera. Można także wykorzystać wspólną fotografię, taką, która przywoła miłe wspomnienia, zabawną sytuację, w której razem uczestniczyliśmy. Inspiracją może być także sama okazja – na przykład na urodziny możemy zaprojektować koszulkę z numerem, przypominającą t-shirty piłkarskie. Wieczory panieńskie i kawalerskie są świetną okazją do tego, aby wykonać koszulkę z zabawnym napisem. Oczywiście świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie kontekstów kulturowych. Jeśli wiemy jaki jest ulubiony serial, film, książka – nie wahajmy się zaprojektować t-shirtu z nawiązującym do tematu nadrukiem. Wiele osób jest też zakręconych na punkcie swoich zwierzaków  – ich fotografie również z łatwością można zawrzeć w projekcie. Na t-shircie może znaleźć się także konkretny cytat, na przykład nawiązujący do jednego ze wspólnych żartów, albo pochodzący z ulubionej książki. Pomysłów można mieć mnóstwo. Jeśli tylko potrafimy ocenić rozmoar koszulki jaką możemy zamówić – nie wahajmy się i zróbmy komuś tak oryginalny prezent.

Spersonalizowany prezent jest świetnym pomysłem. Daje odczuć, że poświęciliśmy czas i myśl na to, aby sprawić komuś radość. A przecież w obdarowywaniu właśnie o to chodzi – zacieśnianie więzi i sprawianie radości. Obdarowany na pewno doceni naszą kreatywność.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here