Pomysł na prezent na 50 urodziny

Okrągłe, 50 urodziny bliskiej osoby, to zawsze duże wyzwanie jeśli chodzi o wybór prezentu. Nie masz pomysłu co można podarować z okazji ukończenia „pół wieku”? Doskonale Cię rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy kilka ciekawych pomysłów na prezent z okazji 50 urodzin. Zastosowaliśmy różne przedziały cenowe, dzięki czemu z łatwością dopasujesz prezent odpowiedni dla swojego budżetu. Jeśli jednak spodoba Ci się coś ponad zaplanowaną kwotę, pamiętaj że istnieje pożyczka bez BIK. Łatwo ją dostać, a za uzyskane pieniądze możesz sfinansować zakup droższego podarunku.

Urodzinowe prezenty do 50 złotych

Wbrew pozorom kwota 50 PLN nie jest małą kwotą. Można za nią kupić naprawdę wiele ciekawych rzeczy, idealnie nadających się na prezent. Jedna z naszych propozycji to ciekawa książka na prezent na 50 urodziny. Warto w tym celu lepiej poznać upodobania obdarowanego, tak aby precyzyjnie dopasować tematykę książki do jego zainteresowania. Jeśli osoba, której chcesz kupić prezent nie czyta książek, ale jest np. koneserem win, warto pomyśleć o zakupie wina w dobrym roczniku.

Prezent na 50 urodziny do 100 zł

Jeżeli dysponujesz nieco większym budżetem na prezent urodzinowy i możesz na to przeznaczyć np. 100 złotych, możliwości znacząco rosną. Ciekawym pomysłem może się np. okazać modna koszula w kratę. Inne pomysły to okolicznościowy kubek lub album fotograficzny, w którym znajdą się wasze wspólne zdjęcia. Taka pamiątka to tzw. spersonalizowany prezent na 50 urodziny. Fotoalbum może zawierać wybrane przez Ciebie zdjęcia i być naprawdę atrakcyjnym prezentem dla kogoś, kto kocha swoją rodzinę i uwielbia z nią spędzać czas. W cenie do 100 złotych można również zakupić ładnego kwiatka doniczkowego, który stanie się prawdziwą ozdobą mieszkania lub domu.

Prezent na urodziny w cenie do 200 zł

Posiadając 200 złotych na prezent urodzinowy, można pomyśleć o nieco bardziej luksusowych prezentach. Mogą nim być np. markowe perfumy. Jest to prezent bardzo osobisty, dlatego decydując się na niego, trzeba dobrze znać upodobania obdarowanej osoby. Wybierając przypadkowy zapach, ryzykuje się że osoba nie zechce z perfum korzystać i będą one bezużytecznie leżeć w szufladzie.

Prezent urodziny do 500 złotych

Ostatnie nasze propozycje dotyczą prezentów wartych do 500 złotych. To bardzo wysoka kwota, która daje mnóstwo możliwości. Jedną z nich może być wykupienie wycieczki krajoznawczej po Polsce. Pozwala ono zwiedzić najpiękniejsze miejsca w kraju, w których być może obdarowany jeszcze nie był, a chętnie by je poznał. Innym pomysłem na prezent do 500 złotych jest kategoria gadżetów. Mieszczą się w nich zegarki, tablety, smart watche, słuchawki bezprzewodowe i wiele innych produktów z szeroko pojętej dziedziny nowoczesnych technologii.

Pieniądze na prezent – skąd wziąć

Sfinansowanie prezentu na 50 urodziny może oznaczać nieco większy wydatek, jeśli celujemy w przedział od 200 do 500 złotych. Z drugiej jednak strony każdy z nas pamięta o urodzinach ważnych dla siebie osób, zatem nie mogą one być zaskoczeniem. Systematycznie odkładając co miesiąc niewielkie kwoty, bez trudu można uzbierać docelową sumę. Jeśli jednak po drodze wypadły nieprzewidziane wydatki, warto zastanowić się odpowiednim rozwiązaniem nie będzie pożyczka bez BIK. Można ją uzyskać np. przez internet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here