Co wybrać dla przyszłej Panny Młodej?

Wielu z nas przed wieczorem panieńskim zadaje sobie pytanie co kupić w prezencie komuś na ten ostatni dzień „wolności”. Otóż są różne propozycje i pomysły co można podarować kobiecie dzień przed ślubem.

Ciekawymi propozycjami na prezent na taką okoliczność jest np. księga z dobrymi radami, poradnik przyszłej mężatki, jak i poradnik perfekcyjnej żony. Nieco odważnymi prezentami może być, np. bielizna damska, różne gry planszowe, bielizna z cukierków bądź kapcie z erotycznym podtekstem.

Wiele osób decyduje się również na bluzki bądź fartuchy z przesłaniami małżeńskimi albo przybory kuchenne ze śmiesznymi tekstami, np. wałek do ciasta z napisem: „niezbędnik gospodyni domowej”. Coraz popularne są też kubki ze śmiesznym motywem, np. „mężczyźni są jak…”. Równie popularne są też szarfy z napisami lub maskotki w kształcie męskich genitaliów lub jako piersi. Osoby wręczające prezent na taką okazję mogą się też zdecydować na poduszki z rożnymi tekstami, np. z jednej strony: „dzisiaj tak kochanie”, a z drugiej strony: „dzisiaj nie kochanie”. Nieco słodszym prezentem może być tort panieński z mężczyzna lub kobietą z lukru na środku. Innym prezentem może być pilot aby móc „sterować” mężczyzną. Dla Pań, które lubią pić alkohol, ale z umiarem można podarować pysznego szampana z jakimś przesłaniem lub piersiówkę z napisem: „wieczór panieński” jak i również zestaw świeczek w kształcie erotycznych gadżetów.

Dość często są też spotykane kieliszki do wina lub do wódki z podobiznami facetów, a kiedy wlewa się do nich coś zimnego widać ich rozebranych. Przyjaciółka Panny Młodej może jej podarować kajdanki do erotycznych zabaw i filmy dla dorosłych dla urozmaicenia życia erotycznego w małżeństwie. Bardziej z neutralnych rzeczy można podarować, np. wypad do SPA, masaż, weekend dla dwóch osób itp. Jak już było wspomniane można podarować poduszkę rozbieraną albo kostki do gry z pozycjami seksualnymi. A wracając do słodkości to można samemu upiec ciasteczka albo babeczki w różne ciekawe wzory jak i zestaw kosmetyków do twarzy lub ciała. W tym wszystkim nie można zapomnieć też o biżuterii lub o zestawie różnych sprzętów elektronicznych potrzebnych na co dzień w domu. Jeżeli wiemy co dana Panna Młoda nosi na co dzień możemy jej kupić coś z odzieży, np. sukienkę lub jakiś dodatek do sukni ślubnej, w tym bolerko albo ozdobną spinkę do włosów na Ten wymarzony dzień. Ostatnim pomysłem może być np. śliniaczek z napisem: „Panna Młoda”.

Jak widać jest wiele pomysłów co można kupić Pannie Młodej na jej ostatni dzień wolności. Znając jej gusta i upodobania można zrobić naprawdę bardzo fajny i udany prezent, który będzie z dumą nosić lub używać nawet przez długie lata. Warto się zastanowić przed wybraniem prezentu czy aby na pewno może się on spodobać naszej koleżance, przyjaciółce, siostrze na początku ścieżki małżeńskiej.

Prezenty na wieczór panieński na dobre zagościły przy tego typu imprezach, nie zawiedź więc przyszłej Panny Młodej i sprezentuj jej coś z czego naprawdę będzie zadowolona!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here