Zimbabwe

Kusi Cię przekroczenie granic Europy a w szczególności wkroczenie na mityczny Czarny Ląd? Masz krótki urlop a mimo wszystko chcesz jak najwięcej posmakować atrakcji tego niezwykłego kontynentu? Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą wycieczek na logostour.pl. W szczególności zaś polecamy Zimbabwe?

Zimbabwe – prawdziwa afrykańska przygoda

Można by w zasadzie zapytać teraz – czemu akurat Zimbabwe, a nie jakiś inny kraj? Otóż państwo to ma szereg zalet i atrakcji. Przede wszystkim już sama jego nazwa brzmi ciekawie. Ponadto warto dodać, że wycieczki do Zimbabwe nie są jeszcze tak bardzo rozpowszechnione jak np. do Kenii a jednocześnie są bezpieczne. Zaś co zobaczymy podczas takich wycieczek do Zimbabwe?

Na pewno tu warto spojrzeć na nieskalaną inwazją białego człowieka przyrodę. Zimbabwe to prawdziwe bogactwo safari oraz parków narodowych. Jeśli chcemy zobaczyć afrykańskie zwierzęta w naturze, to wycieczka do Zimbabwe zdecydowanie jest świetnym pomysłem.

Oczywiście jednak Zimbabwe to także przepiękne i słynne na cały świat Wodospady Wiktorii. W których także możemy się wykąpać.

Sąsiedzi Zimbabwe, czyli poznaj prawdziwą Afrykę

Będąc w Zimbabwe warto także zajrzeć do sąsiadów tego niezwykłego miejsca. I tak wycieczkę do Zimbabwe możemy rozszerzyć o wyprawę do RPA – uroczego, postkolonialnego kraju, który oferuje najbardziej położony na południe cypel Afryki. Ponadto wycieczka do Zimbabwe może obejmować także wizytę w centrum safari – w Bostwanie albo też w kraju o tajemniczej pustyni, czyli w Namibii.

Logostour – najlepsze wycieczki

Jak zatem widać – Zimbabwe to kraj, do którego zdecydowanie warto się wybrać. Pozostaje jednak pytanie – w jaki sposób? Otóż na pewno najlepsze do tego jest nasze biuro Logostour. Charakteryzujemy się właśnie tym, że w ciekawy sposób łączymy różne kraje w jednej podróży, czego efektem jest różnorodny i niezwykle bogaty w atrakcje program wycieczki. Ponadto mamy duże doświadczenie i zapewniamy emocje, poznanie prawdziwej Afryki i jednocześnie bezpieczeństwo!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here