jadłospis

Planowanie jadłospisu jest to świetna metoda dla osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze, a także nie marnować żywności. Nie jest to trudne, jednak wymaga odrobinę starań i wprawy. Jak zabrać się za planowanie jadłospisu? Odpowiedz jest prosta, poniżej kilka porad, które nam to ułatwią.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/planowanie-jadlospisu/

Przykładowa lista zakupów podczas planowania jadłospisu

Planowanie tego co będziemy jeść jest doskonałym pomysłem na to by, jak już wcześniej wspomnieliśmy było dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i mniejsze jak nie całkowite wyeliminowanie marnowania jedzenia. Często wybierając się na zakupy do supermarketu robimy ,,większe’’ zakupy i wydajemy ogromną sumę pieniędzy. Zazwyczaj duża ilość tego jedzenia się marnuje. Nie tylko jest nieopłacalne, ale także nieekologiczne. Co zrobić, aby tego uniknąć?

Kiedy zaplanujemy dokładnie co chcemy kupić pomoże nam to w zaoszczędzeniu pieniędzy, ponieważ nie będziemy kupować zbędnych produktów, ale także znacznie szybkiej przyśpieszymy swój pobyt w sklepie, ponieważ będziemy dokładnie wiedzieli co ze sobą zabrać. Przyśpieszy to także nasz wypad do sklepu, jako że wszystko mamy zaplanowane i rozpisane. Od czego zacząć?

Planowanie jadłospisu w aplikacji

Do planowania posiłków możemy użyć zwykłego zeszytu, tablicy korkowej lub po prostu kartki papieru. Metoda ta będzie doskonała dla osób, które lubią zapisywać wszystko za pomocą długopisu. Listę zakupów możecie powiesić na lodówce, tak aby każdy mógł wpisać to czego potrzebuje.Jeżeli jednak preferujesz mieć wszystko zapisane w swoim telefonie możesz użyć do tego specjalnej aplikacji. Aplikacje do planowania jadłospisu stały się obecnie bardzo popularne i wiele osób w nich korzysta. Jakie są do tego przeznaczone aplikacje?

Jakie aplikacje warto jest sprawdzić?

  • Listonic, 
  • Trello, 
  • Magia w kuchni, 
  • Food Planner, 
  • Przepisy.pl, 
  • Smaker, 
  • Cookpad, 
  • Yummly. 

Nie są to jednak wszystkie aplikacje, jest ich cała masa. Polecamy przetestować przez kilka dni pare aplikacji  i sprawdzić, która z nich będzie najlepsza w obsłudze, najbardziej czytelna. W ten sposób wybierzcie tą, która najbardziej spełni wasze oczekiwania.

Zobacz też: http://www.delite.pl/dieta-ketogeniczna-czym-polega/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here