Powiększanie ust – jak przebiega zabieg?

0
1640

Medycyna estetyczna to szansa dla pacjentów, którzy chcą poprawić te rzeczy, które nie podobają im się w ich wyglądzie. Jednym z zabiegów, który wykonuje się w ramach medycyny estetycznej, jest powiększanie ust. Za sprawą powiększania ust pacjent jest w stanie poprawić kształt ust, uwydatnić je, a także nawilżyć. Do powiększania ust wykorzystuje się dobrze znany wypełniacz – kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy to często wykorzystywana substancja, nie tylko do powiększania ust, ale także do redukowania zmarszczek, poprawy jędrności skóry twarzy. Jego wszechstronne zastosowanie, a także bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych z użyciem kwasu hialuronowego, w połączeniu z rewelacyjnymi efektami przełożyło się na sporą popularność tej substancji. Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu powiększania ust, warto jest wiedzieć, na czym polega ten zabieg i w jakich przypadkach warto jest go wykonać.

Przebieg zabiegu powiększania ust

Zabieg powiększania ust wykonywany jest z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego. Opcjonalnie można zastosować znieczulenie wziewne lub stomatologiczne. Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości kwasu hialuronowego, a następnie rozmasowaniu ust. Do wykonania tego zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy takich producentów jak Emervel Kysse czy Neauvia Lips. Dzięki temu, substancja równomiernie rozkłada się wewnątrz ust, przez co uzyskany efekt jest naturalny.

Całkowity czas trwania zabiegu to nie więcej, niż 30 minut. Po nim można spokojnie powrócić do normalnego trybu życia, jednak przez około dwa tygodnie od zabiegu należy unikać masowania ust i ich nadmiernego rozgrzewania. Ostateczny efekt ukazuje się po około dwóch tygodniach od zabiegu i utrzymuje się nawet przez rok. Po tym czasie zabieg można powtórzyć. 

Po zabiegu należy liczyć się z możliwością pojawienia się obrzęku, zsinień, krwiaków, nieznacznego bólu. Powyższe skutki uboczne znikają samoczynnie, bez ingerencji pacjenta, po około trzech dniach od zabiegu.

Kiedy warto wykonać zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to zabieg estetyczny, dlatego nie istnieją medyczne wskazania do jego wykonania. Warto jest wykonać go celem poprawy własnego wyglądu. Usta po zabiegu powiększania ust są dobrze nawilżone, jędrne, mają bardziej atrakcyjny kolor. Powiększanie ust kwasem hialuronowym powoduje, że zmarszczki zgromadzone wokół ust również ulegają spłyceniu.

Czy planujesz powiększać usta kwasem hialuronowym? Jeśli tak odwiedź klinikę https://www.klinikapawlikowski.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here